פנסיון כלבים מצוין!

פנסיון? לא אתם לא חולמים. אתם יכולים לנסוע בראש שקט ולהיעדר מהבית תקופה קצרה או ארוכה, הכלב שלכם במקום בטוח ומוגן ומקבל את הטיפול הטוב ביותר. צרו קשר באתר לקבלת פרטים נוספים!

פנסיון כלבים מומלץ

פנסיון כלבים מומלץ

יש סוגי פנסיונים הנבדלים זה מזה בסוג השירות שהם מעניקים. חלקם משמשים בתי מחסה טובים להשגחה ולטיפול בסיסי בעוד אחרים מציעים סל של שירותים, לרבות טיפוח הכלב, פינוקו, אילופו ואף מתן טיפול נפשי לו.

פנסיון כלבים הוא פתרון מצוין למי שלא רוצים להעמיס על מי מבני משפחתם את עול הטיפול השגרתי בכלבם כשהם נוסעים לתקופה ממושכת. יש לנו הצעות מצוינות עבורכם. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

פנסיון לכלבים – מלון לאורחים מיוחדים:
אם אתם רוצים או נדרשים לנסיעה ממושכת, פנסיון כלבים נותן מענה כפול – לכם ולכלבכם. בפנסיון הכלבים הוא צפוי לטיפול פיזי ללא דופי וגם לקבלת חום ואהבה. אם כלבכם ניזון ממזון מיוחד, חשוב ליידע את בעלי הפנסיון כמו כן חשוב להביא אתכם אל הפנסיון את פנקס החיסונים של הכלב, משחק שהכלב אוהב, ולדווח על התנהגות חריגה (במידה שקיימת), המחייבת שימת לב וטיפול.

חשוב לספק מידע כדי שהכלב ימשיך בשגרת היום שהוא מורגל בה ולא יחוש כי משהו בסיסי משתנה בחייו בעת היעדרות בעליו.

פנסיון הכלבים מפוקח באופן שוטף על ידי וטרינר – שהמים ראויים לשתייה, שהמזון שמור היטב, שהמקום נקי, היגייני ואסתטי. שירות נוסף המוענק בפנסיוני כלבים שונים הוא קורס אילוף משותף, שבמהלכו אתם נחשפים לשיטות האילוף המקצועיות ולומדים, תוך ליווי צמוד, כיצד לשפר את היחס לכלב וכיצד להבין טוב יותר את התנהגותו.

פנסיון קצר מועד:
יש מי שחשוב להם לתת לכלבם את היחס והשירות הטובים ביותר גם לפרק זמן קצר, שבו עליהם להעדר מהבית. ניתן להסתייע בשירותי הפנסיון גם ליום או ליממה אחת בלבד. חשוב לדעת: בכל פנסיון מוצע סל שירותים ייחודי לו. אם אתם זקוקים, לדוגמה, לשיקום הכלב לאחר תאונה או לטיפול בטראומה שהוא עבר – בררו היטב האם פנסיון מסוים מסוגל ויודע לתת מענה לצורך המסוים.

חיי כלב –  לא מה שאתם חושבים:
כאשר מבקרים בפנסיון כלבים מקבל המושג 'חיי כלב' משמעות שונה, מפתיעה, הפוכה תכלית היפוך למשמעות הרווחת. חיי כלב עשויים להיות חיים טובים מאוד. אתם מוזמנים לפקוד פנסיונים ולהיווכח בכך במו עיניכם.

לכלב שלכם מגיע הטוב ביותר, הטובים ביותר. פנסיון לכלבים הוא המקום הטבעי להשאיר בו את הכלב כשאתם נעדרים מהבית לתקופה כל שהיא – קצרה או ממושכת. צרו עמנו קשר באתר ונשמח לספר לכם הרבה דברים טובים על טיפול בכלבים!