המלצות על אילוף כלבים

מחפשים אילוף כלבים או פנסיון כלבים? אנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את הטובים בתחום בכל הארץ! בואו לעיין בהמלצות של גולשים שנעזרו בשירותי האתר.

אלה ברונשטיין, תל אביב:
"הכלב שלנו ממש התחיל להיות בעייתי והיינו חייבים למצוא מאלף טוב. קודם כל בשביל להבין את הסיבות ואחר כך בשביל האילוף. בעזרת האתר מצאנו בקלות שני מאלפים מקצועיים ומנוסים שהיו מאוד אדיבים וענו לנו על כל שאלה באריכות. בחרנו את הטוב ביותר ואנחנו מרוצים מאוד. אחלה שירות יש באתר."

מאיר כהן, חיפה:
"יש לנו כלב בוגר בין שנה שלא הצלחנו להרגיל אותו לעשות צריכים בחוץ. לא משנה כמה ניסינו אבל לשווא. לבסוף החלטנו שאנחנו צריכים מאלף מקצועי, בעזרת האתר מצאנו את אבנר, בחור מקסים עם המון ניסיון שהציע לנו את שירותיו במחיר מושלם."

רותי מיכאל, רחובות:
"יש לנו גור קטן שאימצנו לא מזמן, היה לנו חשוב שמהתחלה נוכל להקנות לו את כל ההרגלים החשובים. בסיוע הפורטל איתרנו במהרה שני מאלפי כלבים. בחרנו את אייל שהיה נחמד וסבלני ואף נתן לנו מחיר טוב יותר מכל מאלף אחר. השירות באתר היה פשוט מוצלח. ממליצה בחום."

אדווה מילצין, ירושלים:
"מאוד התרגשנו שהבאנו כלב הביתה. ממש התרגשות לכל המשפחה, אבל מהר מאוד הבנו שבלי אילוף זה קשה… חיפשנו בנרות מאלפי כלבים טובים באזור ירושלים ולבסוף מצאנו בעזרת האתר הנהדר הזה את אפרים, איש מקצועי, אמיתי ואוהב כלבים. מאוד מודים לכם על העזרה!"

פנו אלינו גם אתם לקבלת הצעת מחיר מהירה ללא כל התחייבות!