אילוף גורים

גור חדש בבית? כיף גדול אבל כל הרהיטים מכורסמים? נעל הבית החביבה עליכם הפכה לסמרטוט לעוס? אפשר גם אחרת! אילוף גורים מקצועי, כיפי ומהנה על ידי מומחים שבאמת אוהבים כלבים! מלאו את פרטיכם באתר לקבל כל ההמלצות, כל המחירים!

גור כלבים הוא דבר שלא ניתן לעמוד בפניו. הוא צמרירי ורך, מלא באהבה ובסקרנות, בעל פחדים כשל תינוק ואף התנהגויות דומות לתינוק.

בעלי גורי כלבים רבים נתקלים בתופעות בדרגות הרס שונות כמו עשיית צרכים בבית, לעיסת רהיטים, קפיצה על אורחים וילדים, גניבת מזון משולחן האוכל ומהשיש, כרסום רהיטים, כריות וכל הבא ליד (או לפה) הפיכת עציצים ומה לא.

הכיף הגדול הופך לתסכול, וכרוך לעתים בנזקים לא מעטים בין אם מדובר בחוטי טלפון שכורסמו עד תום או צרכים שהותירו כתם שאינו יורד מהכורסה החביבה עליכם. אילוף גורים הוא פתרון יעיל ואף רצוי על מנת שגור הכלבים שלכם ילמד קודי התנהגות שונים, עוד בצעירותו ויגדל איתכם בביתכם ובכיף ובהנאה גדולים וללא נזקים מיותרים.

מלאו פרטיכם בטופס המקוון אשר באתר וקבלו מידע והמלצות על טובי מאלפי הגורים, חובבי חיות בנשמתם, מיומנים ומקצועיים שיהפכו את חוויית גידול הכלבים שבבעלותכם להנאה צרופה. קבלו מידע על אילוף באזורכם ובמחירים נוחים לכל נפש!

אילוף כלבים מעלף:
אילוף גורים מתבצע על ידי מאלפים מקצועיים ומומחים, שיש להם גם זיקה עזה לבעלי חיים והם ילוו אתכם צעד אחר צעד באילוף גורכם עד שיהפוך הגור לידידכם הטוב ביותר וללא נזקים בבית. האילוף הוא חשוב מאד לביסוס הקשר שלכם עם הכלב ולהגדרת סמכויות ברורה.

מאלף טוב ומנוסה ייתן לכם את הכלים להגיע למטרה זו ויתרגל איתכם תרגילים פשוטים ומהנים שאותם תצטרכו ליישם לאחר מכן באופן עצמאי, כמו למשל גמילה מעשיית צרכים בבית, מניעת הגור מלכרסם כל דבר שנקרה על דרכו, ציות לכם ועוד.

המאלף ידגיש בפניכם את חשיבות הסבלנות והחיבה שעליכם להפגין כי מדובר בגור, שהיכולות שלו הן ממש כמו של תינוק קטן.

הדרכים:
האילוף יכול להתבצע באופן פרטי- אתם, המאלף וגור הכלבים, או בקבוצה קטנה, המרוכזת במקום פתוח כמו פארק נעים. במהלך האילוף יתרגל איתכם המאלף פעולות בסיסיות החיוניות לאילוף וייתן לכם טיפים מועילים לשימוש בבית.

הפכו את גידול הגור שלכם לחוויה מהנה. מלאו את פרטיכם באתר ואנו נמליץ לכם על אילוף גורים המתבצע כל ידי מאלפים מעולים, חובבי בעלי חיים, סבלנים ומנוסים, באזור מגוריכם ובמחירים משתלמים במיוחד!