אילוף גורים לצרכים

יש לכם גור כלבים שעדיין מפספס ועושה את הצרכים בבית? על מנת להימנע מתסכולים מיותרים אילוף גורים לצרכים הוא הפתרון המושלם עבורכם. לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים בטופס המקוון!

אילוף גורים לצרכים

גור כלב, בדומה לתינוק אינו מסוגל להתאפק שעות ארוכות ולא לעשות את צרכיו אפילו בבית. אנשים רבים נוקטים בשיטות ענישה כמו לדוגמא כעס על הגור או דחיפת האף שלו לצרכים על מנת שילמד שזוהי התנהגות לא רצויה, אולם אלו הן שיטות לא רצויות שלא ילמדו את הגור כיצד עליו לנהוג.

אם ברצונכם לשים סוף לבעיית הצרכים הירשמו עוד היום לאילוף גורים לצרכים ואתם וכלבכם תהיו מרוצים!

אילוף גורים לצרכים:
אנשים רבים המגדלים בפעם הראשונה גור כלבים מוצאים את עצמם פעמים רבות זקוקים להדרכה מקצועית על מנת שידעו כיצד לנהוג עם הכלב ולחנך אותו למשמעת ולאי עשיית צרכים בבית. חשוב מאוד להקפיד לבחור מאלף כלבים מוסמך ומקצועי על מנת לא לגרום לכלב נזק או סבל.

על מנת למנוע עוגמות נפש מיותרות לכם ולכלב הקפידו לחנך אותו לעשיית צרכים מוקדם ככל שניתן אבל לא לפני גיל 3 חודשים שאז השרירים השולטים על הסוגרים שלו מפותחים מספיק.

חשוב להתייעץ עם מאלף כלבים מקצועי ואפילו לקבוע איתו מספר פגישות ייעוץ בביתכם על מנת לעשות את תהליך הלמידה בצורה הנכונה שלא תפגע בכלב.

רק מאלף מקצועי יוכל להנחות אתכם על סמך הסתכלות בכלב שלכם ובאינטראקציה שביניכם לבינו מהי הדרך הנכונה ביותר לאלף אותו לצרכים. מאלף מקצועי ישתמש בשיטות למידה המבוססות על חיזוקים חיוביים והימנעות מענישה.

לקבלת מידע נוסף השאירו את הפרטיים האישיים שלכם בטופס המקוון באתר שלנו וגם הגור שלכם ילמד בהקדם היכן עושים צרכים!