מאלף כלבים בצפון

תנו למומחים שלנו בנושא אילוף כלבים לאלף גם את כלבכם. במהלך פגישות אחדות – בין חמש לעשר – יתחולל בכלבכם שינוי לא ייאמן. אתם תקבלו כלב שקט, מבוית, נורמטיבי. צרו עמנו קשר באתר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

רוצים לאלף את כלבכם? לרשותכם מבחר בלעי מקצוע באזור הצפון. ערכו סקר שוק לבחירת מאלף כלבים בצפון. בקרו במקום (במידה שהאילוף לא ייעשה בביתכם). מאלף מקצועי ישוחח אתכם על עצמכם ועל הכלב, יאבחן את הקשר בניכם, את הצרכים ואת הרצונות שלכם וישתף אתכם במחשבה על אודות שיטות אילוף שונות ובחירה במועדפת שבהם לאילוף כלבכם.

המומחים שלנו נמצאים גם במקום שלכם יש בו ספק. מתלבטים בסוגיית אילוף הכלב? מלאו את הטופס המקוון באתר ונשוב אליכם און ליין!

אם הכוונה והרצון שלכם הם לאלף את כלבכם להתנהגות ראויה ורצויה, למשמעת ולציות – מאלף כלבים בצפון יאלף את כלבכם להיענות לקריאות ולביצוע פקודות בסיסיות (להישאר במקום, לבוא אל הבעלים, להשתרע לרגליו ועוד).

ממשק הכלב והאדם:
כמו בעל מערכת יחסים זוגית יש גם דפוס יחסים שמתפתח בין כלב ובעליו, ובים הכלב מהמשפחה. האילוף אמור לחזק ולהעצים את היחס הטוב ולשנות הרגלים רעים של הכלב ( ריסונו, מניעת תוקפנותו ועוד).

גם כלב שקשה לאלפו ניתן לאילוף. אל תאבדו תקווה. פנו אל המומחים שלנו לקבלת מידע, ייעוץ והצעת מחיר. מאלף כלבים בצפון ישיב לכם את החשק להמשיך להיות בעלים של כלבכם!