כמה עולה אילוף כלבים

במחיר סביר בהחלט הכלב שלכם ישנה את התנהגותו לבלי הכר. לא תכירו אותו לאחר האילוף. לפרטים על מאלפים מעולים באזור מגוריכם – צרו קשר באתר ברגע זה!

לשאלה כמה עולה אילוף כלבים יש תשובה בתעריפון מחירים לאילוף כלבים, אשר עשוי לשמש בסיס למשא ומתן בניכם ובין המאלפים הפוטנציאליים השונים. ייתכן כי ייווצר פער בין אילוף הכלב בביתכם לבין אילופו בכלבייה או בפנסיון מיוחד, שבו מוענקים לכלב תנאי אחסון משופרים. הקניית משמעת בסיסית או הקניית משמעת מתקדמת עשויה לעלות לכם אלפי שקלים אחדים ( עד 2000 ). עשויים להית הבדלים של מאות שקלים בין זכרים לבין נקבות. אילוף להגנה ושמירה עשוי להאמיר את המחיר עוד בכ – 500 שקלים.

אילוף כלבים לכל מטרה – מלאו את הטופס המקוון ושלחו אלינו. נחזור אליכם עם הצעות מצוינות לאילוף. בהצלחה!

אלופים באילופים:
יש הבדלים גם בין אילוף בקבוצות, שבהם אתם מביאים את הכלב למפגש האילוף ולוקחים אותו אתכם לאחר המפגש לבין אילוף הנעשה בתנאי פנסיון מלאים. לפני מסירת כלבכם לאילוף מומלץ לכם להתייעץ על אודות שיטת האילוף, הצרכים, הרצונות ובעיקר הציפיות שלכם מתהליך האילוף.

מי מכם שהכבל עבורו הוא חיית מחמד ולא נועד למשימות שמירה והגנה, יסתפק, כמשוער, בהקניית משמעת בסיסית או אולי מתקדמת. מי שמצפה מכלבו שיהיה עזרו ומגנו ויגן על הבית מפני אנשים בלתי רצויים – עשוי קבל הצעה שונה לאילוף, אשר תתאים למטרה שלשמה נועד האילוף מבחינתו.

כשכלבכם ישוב אליכם מאולף, מבוית וצייתן, אתם תודו בניכם ובין עצמכם שאילופו שווה כל מחיר, ודאי מחיר שייגבה מכם. לקבלת פרטים נוספים – מלאו את פרטיכם ושלחו אלינו. בהצלחה!