חינוך כלבים לעשיית צרכים

מי מכם שהדיון כאן עלול להיראות (ולהיקרא על ידם) מוזר או מופרך מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו בתחום חינוך כלבים לקבלת מידע וייעוץ!

אחד הנושאים היתר חשובים בתחום הקניית דפוסי התנהגות הוא חינוך כלבים לעשיית צרכים, שהרי גם המושבעים שבחובבי כלבים והנאמנים שבאוהביהם לא ירצו שכלבם, אהוב ויקר ככל שהוא, יעשה את צרכיו בבית בכלל או במיטת בעליו בפרט.

חינוך כלבים לעשיית צרכים מחייב אתכם, הבעלים להיות ערניים לצורך הביולוגי שלהם להטיל צואה וללמוד את האותות המקדימים העשויים להעיד על הדחיפות בכך. לקבלת פרטים – צרו קשר באתר!

חינוך כלבים לעשיית צרכים – רמזים עבים:
כאשר כלבכם פוצח בשורה של רחרוחי-רצפה, נובח, זע – תזזיתי – ולא נינוח, אות וסימן הוא לצורך לעשות את צרכיו. רצוי ומומלץ להוציא אותו החוצה לעתים תכופות, בעיקר אחרי אוכל או מנוחה, להניח לו להסתובב כאוות נפשו וכאשר הוא 'מתיישב' לעשות את צרכיו – שהו עמו בנינוחות. אל תאיצו בו ואל תפצירו בו. אל תגערו בו ואל תתעצבנו עליו. הוא זקוק לזמן (הקצר בלאו הכי) שלו.

אם יש לכם שאלות וספקות – מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע. ייתכן ששווה לכם לרכז שאלות אחדות ולערוף התייעצות מקיפה על כדאיות חינוכו או אילופו.

גם חינוך כלבים מתחיל בבית אבל את צרכיהם עליהם לעשות מחוצה לו. גם בסוגיה זו ישיאו המומחים שלנו עצות ויתנו לכם טיפים שיקלו עליכם לחנך את כלבכם לעשות את צרכיו במקומות המיועדים. בהצלחה!