אילוף כלבים לתקיפה

אילוף כלבים לתקיפה על-ידי מומחים לתחום יתנו לכם מענה לצורך ממשי. לפרטים נוספים צרו קשר באתר ברגע זה!

כמו אצל בני אדם – גם אצל כלבים, הכול מתחיל במשמעת. אילוף כלבים לתקיפה מתחיל בהתנייתם לציית באופן מלא ומוחלט לפקודות בסיסיות. בהמשך התהליך המאלף מגביר, מעצים ומחריף את הקשר בין הגירוי לתגובה: זה נעשה באמצעות שכלול יצר הציד של הכלב ובאילופו להגיע אל המטרה ולנעוץ בה את שיניה.

יש לנו רשימה של מומחים בתחום אילוף כלבים לתקיפה. נשמח לסייע לכם להגיע אל המעולים שבהם. מלאו את הטופס המקוון שבאתר ושלחו את פרטיכם. הכלב שלכם כבר מתחיל לחשוף מלתעות ולהזיל ריר!

כלבי התקיפה אמורים לפעול במצב רווי תנועה, רעש וגירויים שונים. עליהם להיצמד אל המטרה ובמקרה הצורך לחפש ולאתר אותה בכל מחיר, כאשר הוא מתנתק ממסיחי-דעת שונים ומתרכז במטרה בלבד.

חיית מחמד ההופכת לחיה רעה:
אילוף כלבי תקיפה מאפשר להם להיוותר שקטים לחלוטין כאשר הם אינם במשימת התקיפה. המעבר מהיותו פודל להיותו בעל חיים טורף הוא מהיר ביותר. כלבי תקיפה עשויים לשמש גם במשימות שמירה והגנה. נוכחותם מרתיעה. מי ששומע את נביחותיהם, קל וחומר מי שרואה אותם נובחים, יירתע לאלתר.

אנשים פרטיים ומוסדות המבקשים לאלף את כלביהם לתקיפה ולשמירה מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר לקבלת פרטים ומידע על אודות טובי המאלפים. אל חשש: הכלב לא יתקיף את מי שהוא לא יקבל פקודה להתקיפו!