פנסיון כלבים בצפון

מעוניינים לנסוע לסוף שבוע באילת, מתכננים חופשה בטוסקנה ולא יודעים היכן להשאיר את הכלב האהוב שלכם, אל דאגה לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם, פנסיון כלבים בצפון ותוכלו לנסוע בראש שקט. לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר צרו עימנו קשר באתר ברגע זה!

אנשי הצפון הנהנים מאיכות חיים גבוהה, שקט, נוף בראשיתי וקצב חיים אחר חושבים לעיתים פעמיים לפני שהם עוזבים את הכלב המשפחתי האהוב שלהם ונוסעים לחופשה ארוכה מעבר לים. כיום ממש כמו במרכז הארץ ניתן להשאיר את הכלב בידיים מקצועיות ובטוחות, פנסיון לכלבים בצפון ולא תרגישו רע שנסעתם והשארתם את הכלב שלכם מאחור.

מחפשים היכן להשאיר את כלבכם במהלך חופשת הקיץ שלכם, לא רוצים לקחת אתכם את הכלב לדודה בבאר שבע, פנסיון כלבים בצפון ותוכלו לנסוע בלי דאגה. לקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר באתר בהקדם האפשרי!

מהו פנסיון כלבים?
פנסיון כלבים הוא מעין בייביסיטר חמישה כוכבים לכלבים שבעליהם נסעו והשאירו אותם שם למשמורת עד לחזרתם הביתה. בפנסיון יש אנשי מקצוע המעניקים לכלב את כל הטיפול הדרוש לו כולל כמובן אוכל, שתייה טיולים בחצר, מקלחות וטיפולים נוספים בהתאם לדרישה ובתוספת תשלום.

אם אתם מעוניינים להפקיד את כלבכם בפנסיון לכלבים במהלך נסיעתכם לחופשה, השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס המקוון באתר ונשמח להעניק לכם את כל המידע הרלוונטי עבורכם!