מאלף כלבים מצוין!

הכלב סורר? האם הוא – בניגוד לפתגם אודותיו – נובח וגם נושך? הפנייתו לאילוף תשנה אותו ללא הכר. אתם מוזמנים לפנות אל המומחים שלנו כאן באתר לקבלת מידע וייעוץ!

מוכרת האמרה – הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם. יש פנסיון לכלבים, מרכז לטיפול התנהגותי בכלבים, אקדמיה לכלבים. לא רק בני אדם נהנים מהם – גם כלבים: טיפולי מניקור ופדיקור לכלבים, ואף – אתם יושבים? – ספא לכלבים. מאלף כלבים מכשיר כלבים לליווי נכים – עיוורים וחירשים.

מתוסכלים מחוסר ההצלחה לאלף את כלבכם? מחפשים כלב נחייה מאולף למי מבני הבית? מלאו את הטופס המקוון באתר וקבלו הצעות מטובי המאלפים באזור מגוריכם. בהצלחה!

אילוף כלבים מחייב מקצועיות. כלבים מאולפים מאומנים לאתר נעדרים, או, להבדיל מחבלים (יחידה צבאית מיוחדת מכשירה ומאמנת חיילים וכלבים לעבודה מבצעית משותפת). מאלף כלבים משלב בעבודתו שיטות אילוף אחדות ומתאים את הכלב הספציפי לתפקיד המיועד לו.

מאלפי כלבים –חיסכון בזמן ומניעת תסכול:
לא מעט בעלי כלבים נואשים מהניסיון העקר והסיזיפי לאלפם. דווקא מי מהם שפונים אל מאלף כלבים כברירת מחדל מגלים שהם היו אמורים לבחור בו בראשונה, כבחירה טבעית, מתבקשת ומועדפת. מאלפי כלבים ממתינים להצעתכם ולפרטים על אודות תהליך האילוף למטרות שונות. אין נזק בכך שמנסים לאלף כלב ללא ידע מקצועי אבל ספק אם יש בכך תועלת. מסירת כלבכם לידיו של מאלף מקצועי תחסוך לכם זמן ותשמור על עצביכם רגועים.

כאשר את מוסרים את כלבכם לאילוף או כאשר אתם אמורים לרכוש כלב מאולף התהליך מתבצע בשיתוף פעולה הדוק עם המאלף. הוא ימסור לכם כל מידע מבוקש, ישתף אתכם בתהליך האילוף, יסביר לכם את הרציונל שבכל מעשיו, יתאים את שיטת האילוף לכלב לאחר שיערוך היכרות עם מאפייניו הייחודיים של הכלב ואתכם, בעליו.

מטרות האילוף:
יש אילוף לצורך תקיפה ויש אילוף לצורך נחייה. מאלף הכלבים יאלף את הכלב כדי שהוא יתאים לתפקיד ולמטרה שלשמם הוא מאולף. מאלף הכלבים יאלף אותו, לבקשתכם, גם כדי לרסן ולמתן את התנהגותו כחיית המחמד שלכם ולא למטרה כל שהיא. כלב מאולף לא יברח מכם גם אם לא ייקשר ברצועה; הוא לא ייקלע לסיטואציות העלולות לסכן את חייו או לאיים בעצם נוכחותו על אנשים; כלב מאולף יישמע ויציית לכם. הוא יהיה אכן, מה שאתם מקווים ורוצים שיהיה – ידידכם הטוב והנאמן.

ניסיתם ונכשלתם? אל תרימו ידיים. עשו בהן שימוש מועיל: פנו אל מי מהמומחים שלנו כאן באתר בתחום האילוף וקבלו תכנית מסודרת ומפורטת לאילוף כלבכם. אם אתם לא אוהבים להמר ולקחת סיכונים – טבעי שתפנו אל מי שיתנו לכם מענה מיטבי!

מעוניינים בקורס אילוף כלבים? אנחנו ממליצים לעבור קורס אילוף במרקר טריינינג – הקורס המעמיק והמוביל בארץ לאילוף וחינוך כלבים